(ID08548) Čistič Bona na vonkajšie drevené olejované terasy 4 L

(ID08548) Čistič Bona na vonkajšie drevené olejované terasy 4 L

NOVINKA

Čistiaci prostriedok má špeciálne zloženie pre dôkladné – hĺbkové čistenie znečisteného a naolejovaného mäkkého dreva, napríklad smrekovca, smreka, impregnovanej borovice a ostatné dreviny na vonkajších drevených terasách.Rozpúšťa znečistený olej na znečistenom drevu a vráti drevu pôvodnú svetlú farbu, ktorú malo, keď bolo nové.

7,89 € s DPH / L

94,72 € s DPH / bal.

Dostupnosť: Skladom

1 bal. x 12 L = 12 L

Skladové číslo:

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Výrobca: BONA

Vlastnosti:

• Účinný a bezpečný pre vonkajšie drevené terasy

• Čistí do hĺbky znečistený olej a znečistenému drevu vráti jeho pôvodný vzhľad

Aplikácia:

Odstráňte z dreveného povrchu nečistoty, huby, mech apod. Zakryjte citlivé plochy, napr. rastliny alebo hliníkové detaily, aby sa na nich nevytvorily škvrny. Nepracujte na priamom slnku.

1. Drevený povrch navlhčite vodou.

2. Naneste čistiaci prípravok na 5–10 m² plochy a nechajte ho pôsobiť po dobu niekoľkých minút. Prelejte čistiaci prostriedok do plastovej nádoby a potom ju nanášajte valčekom na ošetrovaný povrch.

3. Potom znečistenú podlahu vydrhnite kefou s tvrdým vlasom. K čisteniu je možné použiť aj tlakovú hadicu s vodou a rotujúcou kefou. V tomto prípade použite najnižší možný tlak vody.

4. Ošetrovanú plochu kúsok po kúsku starostlivo opláchnite vodou a pokračujte na ďalšom úseku (nie je potrebné v prípade, ak používate tlakovú hadicu).

5. Pred ďalším ošetrením nechajte povrch dôkladne zaschnúť.

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info