História

Kde iný končili my sme začali.

V roku 2008 keď vznikla celosvetová kríza a nastal veľký stavebný úpadok vznikla naša firma.

Spoločnosť LINGAS, s.r.o. vznikla v roku 2008 ako veľkoobchod a maloobchod so stavebným kovaním. Začiatky našej podnikateľskej činnosti v tejto oblasti však siahajú až do roku 2006. Do konca roku 2008 sme náš sortiment rozšírili o interiérové a exteriérové dvere, bezpečnostné dvere, plastové okná, laminátové podlahy a ďalšie interiérové doplnky, ktoré prispôsobujeme novým trendom a štýlom.

V roku 2009 sme pre Vás otvorili vzorkovú predajňu v centre Ružomberka, v ktorej môžete na ploche 120 m2 nájsť vzorky všetkých typov dverí, kľučiek, kovaní a laminátových podláh. Dôkazom toho, že sme naozaj blízko k našim zákazníkom svedčí aj skutočnosť, že za prvý rok pôsobenia na trhu sme priniesli viac ako 150 bezpečnostných a protipožiarnych dverí.

Začiatkom roka 2010 sme sa začali zaoberať okrem kovaní aj veľkoobchodom s bezpečnostnými a interiérovými dverami, ktoré momentálne dodávame našim obchodným partnerom. V súčasnosti má naša spoločnosť viac ako 70 obchodných partnerov na celom území Slovenska.

V roku 2012 sme otvorili predajnu v Liptovskom Mikuláši ktorá funguje do dnešného dňa. 

v nasledujúcich rokoch sme sa zamerali na rozšírenie sortimentu a získavanie nových veľkoobchodných zákazníkov a stavebných partnerov. Začali sme dodávať dvere na celé stavby, na kompletné bytové domy - niektoré z týchto stavieb nájdete v sekcií referencie.

v Roku 2014 sme spustili eshop: www.najdvere.sk kde sme začali predávať dvere a klučky a začali sa nám ozývať zákazníci z celého slovenska. 

Rok 2016 bol tiež prelomový pretože v tomto roku sme kúpili náš prvý vlastný obchodný priestor v Ružomberku a vymanili sme sa z nájomných priestorov. Tento priestor dodnes slúži ako vzorková predajňa v Ružomberku. 

Rok 2018 bol pre nás historicky najlepším ekonomickým rokom kde sme rozširovali spoluprácu s našimi partnermi a prehĺbili vztahy s našimi stálymi odberateľmi. v tomto roku sme predali x tisíc dverí a zárubní, x tisíc metrov podláh.

Rok 2019 :-) snažíme sa držať krok s neustále sa rýchlo meniacim trhom a dokonca ho predbehnúť tým že donesieme na trh novinky ktoré sú v zahraničí uplne bežné a zlepšujú ľudom život. 

Rok 2020 podarilo sa nám po dlhšej snahe kúpiť veľký areál v centre mesta Ružomberok. Na ploche viac ako 1800m2 z predajnou a skladom Vás v budúcnosti privítame. Tento rok budeme projektovať nabudúci rok ideme začat prestavovať. 

Firma LINGAS, s.r.o. Vám ponúka komplexný balík tovarov a služieb v oblasti:
interiérové dvere a zárubne – (fóĺia, laminát, dýha, masív),
bezpečnostné dvere s presklením aj bez,
vstupné vchodové dvere do bytov,
vchodové dvere do rodinných domov masívneho dreva, plastové,
protipožiarne dvere,
bezfalcové dvere,
posuvné systémy na stenu,
stavebné púzdra pre posuvné systémy,
klučky a kovania,
dverové príslušenstvo,
drevené podlahy, laminátové podlahy a príslušenstvo,
soklové lišty a hliníkové podlahové profily
odborné poradenstvo,
zameranie a montáž,
tieniaca technika - žaluzie,
plastové okná a dvere,
hliníkové okná a dvere
rozvoz tovaru a služieb vlastnými autami,

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info