Exteriérové dvere rôznych typov

0 položiek

V ponuke našej firmy máme dvere všetkých možných typov. Kedže je ponuka dverí a aj aktualizácia produktov časovo dosť náročná kvôli ich neustálemu vývoju zmenám typov atd., bude úplne ideálne ak sa viete zastaviť na našej predajni v Ružomberku alebo Liptovskom Mikuláši. Tu vieme navrhnúť riešenie aké Vám bude vyhovovať. Druhá možnosť je napísať nám mail s Vašou požiadavkou na: obchod@lingas.sk a budeme sa Vám snažiť odpovedať čím skôr.

Dvere ako produkt sú dosť komplikované pretože obsahujú veľa rôznych možných parametrov a variánt. Vieme zamerať, dodať prípadne aj namontovať Vami vybrané dvere v rámci celého slovenska. prevedení čo vieme dodať je veľa tu sú aspon niektoré z nich. (referencie)

odkaz -Výrobcovia s ktorými spolupracujeme

materiálové prevedenie: drevené dvere, plastové dvere, hliníkové dvere, oceľové dvere alebo kombinácia materiálu

bezpečnosť: pri požiadavke na bezpečnosť vieme dodať aj bezpečnostné exteriérové dvere s prerušeným tepelným mostom

farebnosť: RAL nástrek, prípadne fólia od nemeckých výrobcov pre plastové okná a dvere,

pri exteriérových dverách neexistuje štandardizovaný rozmer ako u interiérových dverí. Každý človek má povačšine iný otvor na dvere pri vstupe do domu, taký ako mu vyhovuje a preto  robíme dvere s rozmermi presne podľa Vašich požiadaviek 

 Napíšte nám a budeme Vás kontaktovať s ponukou.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info